سیستم مناسب بازی Red Dead Redemption 2

مدیر سایت
12 دی, 1400
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
سیستم مناسب بازی رد دد 2

برخی بازی ها هستند که بعد از تجربه آنها، ذهن شما تا مدتی درگیر آن خواهد بود، برخی بازی ها صرفا یک بازی نیستند و به معنای واقعی با تمام وجود با آن حس میگیرید و از اول تا پایان بازی با شخصیت ها همراه و با شادی ها و غم کاراکتر بازی همزاد پنداری میکنید. بازی Red Dead Redemption 2 دقیقا همان بازی است. جهانی بشدت پویا و زنده در غرب وحشی آمریکا، شما را در نقش شخصیت آرتور مورگان قرار می دهد و با زندگی پر فراز و نشیبش از لحظه به لحظه بازی لذت خواهی برد.

بازی Red Dead Redemption 2 دارای گرافیک بشدت چشم نوازی است. از طبیعت بسیار زیبا گرفته تا سرمای شدید و برفی و گرمای سوزان فصل تابستان، جزئیات باور نکردنی که همانند آن را در هیچ بازی دیگری نمی یابید همه و همه از شاهکار بودن بازی خبر می دهد. خب،اجرای این بازی با این ویژگی ها نیاز به خرید کامپیوتر گیمینگ مناسب نیاز دارد.

اکثر سیستم پیشنهادی بازی ها صرفا به اجرای آن بسنده می کنند این سیستم های پیشنهادی از سوی شرکت سازنده به صورت رسمی همزمان با عرضه بازی ارائه می شود. این نوع سیستم از دید ما در پی سی کالا صرفا قادر به اجرای بازی با تنظیمات پایین می باشد و قدرت چندانی ندارد. لذت بازی های داستانی مانند Red Dead Redemption 2 باید در حالت ایده آن باشد د غیر اینصورت بازی به تجربه ای متوسط تبدیل می شود. در ادامه حداقل سیستم مورد نیاز و همچنین سیستم پیشنهادی شرکت سازنده یعنی راکستار Rockstar را مشاهده میکنید.

محیط بازی رد دد ریدمپشن 2

حداقل سیستم مورد نیاز بازی (لیست رسمی شرکت راکستار):

 • سیستم عامل: ویندوز 7 – 64بیتی
 • پردازنده: Intel Core i5-2500K 3.3Ghz یا پردازنده AMD FX-6300
 • کارت گرافیک: کارت شرکت ای ام دی مدل AMD Radeon R9 289 یا کارت گرافیک شرکت انویدیا مدل NVIDIA GeForce GTX 770. حداقل حافظه VRAM کارت گرافیک 2 گیگابایت.
 • حافظه رم RAM: 8 گیگابایت
 • فضای خالی مورد نیاز: 150 گیگابایت

لیست بالا بازی را با حداقل تنظیمات یعنی Very Low با وضوح تصویر 720p اجرا می کند. طبیعی است که این کیفیت اصلا برای بازی مطلوب نیست و شما نمی توانید بازی را با آن شکوه و عظمت تجربه کنید. لیست بعدی نیز رسمی خود سازنده بازی می باشد. در لیست پایینی شما سیستم پیشنهادی را مشاهده میکنید:

سیستم پیشنهادی شرکت راکستار برای بازی Red Dead Redemption 2:

 • سیستم عامل: ویندوز 10 – 64بیتی
 • پردازنده: Intel Core i7-4770K چهار هسته ای با فرکانس 3.5 گیگاهرتز یا AMD Ryzen R5 1500X
 • کارت گرافیک: کارت شرکت ای ام دی مدل AMD Radeon RX 480 یا کارت گرافیک شرکت انویدیا مدل NVIDIA GeForce GTX 1060. حداقل حافظه VRAM کارت گرافیک 6 گیگابایت.
 • حافظه رم RAM: 12 گیگابایت
 • فضای خالی مورد نیاز: 150 گیگابایت

سیستم بالا در حقیقت سیستم مناسبی می باشد اما برای داشتن تجربه ای ایدآل با سیستم پیشنهادی پی سی کالا همراه باشید. سیستم پیشنهادی ما در حقیقت بازی را با وضوح 1080p با تنظیمات گرافیکی High می باشد.

سیستم پیشنهادی PCKALA برای بازی Red Dead Redemption 2:

 • پردازنده: شرکت اینتل Intel Core i7 نسل نه به بالا یا پردازنده های شرکت ای ام دی AMD Ryzen 3 -3200 به بالا
 • کارت گرافیک: شرکت انویدیا NVIDIA GTX 1660 Super یا بالاتر. شرکت AMD مدل AMD Radeon 580 یا بالاتر. مقدار حافظه VRAY مورد نیاز برای کارت گرافیک نیز 6 گیگابایت.
 • حافظه رم: 16 گیگابایت از نوع DDR4 و یا بالاتر. (منظور از بالاتر نسل رم می باشد که DDR4 باشد یا بالاتر مانند DDR5)

سیستم پیشنهادی ما در حقیقت می تواند نسبت به بودجه شما متغییر باشد. ما بر اساس تست ها و بنچمارکهایی که انجام داده ایم لیست را نوشته ایم. انتخاب مدل های بالاتر بخصوص در بخش کارت گرافیک اجرای روان و فریم ریت بالای 60 را برای شما به ارمغان خواهد آورد. از آنجا که بازی Red Dead Redemption 2 از مقدار حافظه VRAM کارت گرافیک به شدت استفاده می کند، می بایست کارت گرافیک خود را با مقدار VRAM 6 گیگابایت به بالا انتخاب کنید.

برای خرید اقساطی لپ تاپ یا کامپیوتر مناسب با بودجه خود می توانید با تماس به گروه پی سی کالا راهنمای قبل از خرید به صورت رایگان دریافت کنید تا با خریدی مطمئن به بازی کردن و لذت بردن از دنیای بی انتهای بازی های ویدیویی را به بهترین شکل ممکن تجربه کنید.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.