طراحی لوگو با هوش مصنوعی در دو دقیقه!

مدیر سایت
26 شهریور, 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
طراحی لوگو با هوش مصنوعی

طراحی لوگو با هوش مصنوعی

طراحی لوگو با هوش مصنوعی امروزه برای تمامی طراحان می‌تواند کمک بزرگی به شمار رود. لوگو یا نشان، یکی از عوامل کلیدی در تشخیص و تعیین هویت یک کسب و کار است و تأثیر زیادی در استراتژی برندینگ و فعالیت‌های بازاریابی دارد. یک لوگوی متمایز و جذاب، مشتریان را به شما جلب و ترغیب به همکاری با شما می‌کند.
در زمینه طراحی لوگو، گزینه‌های زیادی وجود دارد، اما امروزه ابزارهای هوش مصنوعی به شدت پرطرفدار شده‌اند و به شما این امکان را می‌دهند تا به سرعت و به صورت رایگان لوگوی حرفه‌ای را ایجاد و یا الهام بگیرید. اگر به دنبال یک راه ساده و سریع برای طراحی لوگو هستید، می‌توانید با کمک هوش مصنوعی ایده‌های جذابی را برای خلق لوگوی زیبا برای برند خود باشید. با ما در پی سی کالا همراه شوید.

هوش مصنوعی، با جذابیت و گستردگی خود در زمینه‌های مختلفی از جمله طراحی، تولید تصاویر، ویرایش صدا و ویدئو به سرعت و آسان کارها را انجام می‌دهد. یک طراح حرفه‌ای برای خلق یک نماد می‌بایست مدت‌ زیادی با طراحی چندین نمونه و ترکیب برخی از المان‌ها باهم، به یک نتیجه واحد برسد. بالطبع این فرآیند ممکن است ساعت‌ها و یا حتی روزهای متمادی به طول بیانجامد.
با فراگیری استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی، طراحی و ایده‌پردازی برای لوگو به ساده‌ترین میسر است. در این مقاله ترفند جذاب و سریع، با کمک هوش مصنوعی لوگو طراحی کنید. شما بدون پرداخت هزینه ای چندین نمونه لوگو برای شما طراحی خواهد شد.

مراجعه به وب سایت هوش مصنوعی

قدم اول در طراحی لوگو با هوش مصنوعی، می‌بایست به وب سایت logoai.com مراجعه کنید. در صفحه‌ای اصلی وب سایت روی دکمه ” Let’s make a logo” کلیک کنید. در صفحه بعد، روی ” Start ” بزنید. یا می‌توانید چند ثانیه صبر کنید تا به صورت خودکار، به صفحه مربوطه انتقال پیدا شوید.
در این بخش در بخش Logo Name، نام برند خود را بنویسید. دقت داشته باشید که این بخش مهم است و به صورت دقیق نام برند وارد شود. ما به طور مثال PCKALA را وارد می کنیم. در قسمت Slogan، اگر شعاری را در نظر دارید که زیر لوگو قرار بگیرد، آن را بنویسید. این قسمت اختیاری است و می‌توانید آن را خالی قرار دهید. در آخر روی Continue کلیک کرده و منتظر بمانید.

طراحی لوگو با هوش مصنوعی – انتخاب نوع کار

در این صفحه نوع کار خود را انتخاب شود. به عنوان مثال اگر در بخش آموزش فعالیت دارید، روی Education، ، اگر در بخش سرگرمی فعالیت دارید Entertainment بهتر است انتخاب شود. دقت داشته باشید، اگر حیطه کاری شما در دسته بندی‌ها وجود نداشت، روی گزینه Others یا Skip کلیک کنید.

طراحی لوگو با هوش مصنوعی - انتخاب کار

انتخاب رنگ لوگو

در این بخش رنگ کلی برای برند انتخاب شود. طراحی با هوش مصنوعی با اطلاعات دقیق نتیجه بهتری خواهد داشت. در بخش رنگ 6 دسته بندی وجود دارد که با نگه داشتن ماوس روی هر کدام، نوع کاربری رنگ را به شما نشان می‌دهد. اگر هم مطمئن نیستید که کدام رنگ مناسب شماست، Skip را بزنید.

انتخاب استایل فونت

انتخاب نوع فونت، بسیار حائز اهمیت است. طراحی لوگو با هوش مصنوعی، نتایج تصادفی ممکن است برای شما ایجاد کند. در این قسمت، از بین 6 گزینه استایل نوشته خود را انتخاب کنید. هرکدام بسته به نوع کار شما باید باشد. به عنوان مثال اگر شما با عروسک و سرگرمی سرکار دارید، روی استایل Playful کلیک کنید. اگر شغل شما مربوط به تکنولوژی و یا گیم است، روی Futuristic بهتر است کلیک کنید. در نظر داشته باشید که بیش از یک استایل می توانید انتخاب کنید.
در آخر روی Generate کلیک کرده و منتظر بمانید تا طراحی لوگو با هوش مصنوعی صورت گیرد. همانطور که می‌بینید، ده‌ها لوگو برای شما آماده شده است. اگر طراح‌های بیشتری می‌خواهید، در انتهای صفحه روی See More Logos کلیک کنید تا انتخاب‌های بیشتری برای شما بارگذاری شود.

طراحی لوگو با هوش مصنوعی - نمایش لوگو

اگر در نام لوگو و سایر موارد دچار اشتباه شدید، در بالای صفحه، می‌توانید هر یک را به سرعت تغییر داده و تا طراحی لوگو با هوش مصنوعی دوباره با سرعت بالا صورت گیرد. با انتخاب نتیجه دلخواه، یک دموی ویدیویی (لوگو موشن) برای شما به نمایش گذاشته می‌شود. دقت داشته باشید که نتیجه نهایی به صورت پیش‌نمایش می باشد و برای استفاده میبایست پول بپردازید. اما نگران نباشید. روی Edit کلیک کنید و منتظر بمانید.

طراحی لوگو با هوش مصنوعی - ادیت کار

قبل از هرچیز، از تصویر خود با کلید PrtSc روی کیبورد عکس گرفته و آن را در نرم‌افزار فتوشاپ یا هر برنامه گرافیکی دیگر وارد کنید. در واقع این وب سایت، برای ایده‌پردازی کاملا مناسب است. اگر طراح هستید این وب‌سایت کمک بسیار خوبی به شما خواهد کرد. هرگونه سوالی دارید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.