گارانتی الماس رایان ایرانیان

مدیر سایت
13 بهمن, 1401
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
الماس رایان

در گذشته شاید، آنچنان که باید و شاید به گارانتی و شرکت گارانتی کننده محصول، آنچنان توجهی نمی شد و خریداران بدون در نظر گرفتن شرکت گارانتی کننده، محصول را تهیه می کردند. هنگام بروز مشکلی برای قطعه خریداری شده، گارانتی های غیر معتبر مشتری را برای حل کردن مشکل، کلافه کرده و مشتری از تعمیر و یا تعویض محصول خریداری شده، منصرف می شد. اما خوشبختانه سطح آگاهی جامعه بسیار افزایش یافته و شرکت های گارانتی کننده بسیار عالی وارد کار شده اند که یکی از این شرکت های بی نظیر، الماس رایان ایرانیان می باشد. مجموعه شرکت های الماس رایان ایرانیان، در سال 1378، با هدف تامین نیازهای دنیای تکنولوژی (IT و ICT) به مردم ایران شروع به کار کرد. در طول بیش از دو دهه شرکت الماس رایان ایرانیان، بستر مناسبی برای قطعات سخت افزاری را ارائه کرده و خود در دل فروشگاه های سطح کشور جای داده است. این موضوع بدون تلاش های بی وقفه و خدمات پس از فروش میسر نمی شد.

مجموعه شرکت های الماس رایان ایرانیان قطعات معتبر و مدرن دنیا را به بازار کشور با گارانتی و خدمات پس از فروش مثال زدنی، تزریق می کند. محصولات زیر توسط شرکت الماس رایان ایرانیان به کشور وارد شده و گارانتی می شوند.

 • Seagate
 • Lenovo
 • ASUS
 • Western Digital
 • Samsung
 • Logitech
 • Corsair
 • Acer
 • PNY
 • Predator
 • LG
 • Adata

و صدها محصول از شرکت های دیگر توسط الماس رایان ایرانیان به بازار کشور روانه می شوند.

گروه مهندسی لعل فام، همواره خود را موظف دانسته تا تمامی محصولات خود را از برترین و معتبرترین شرکت های گارانتی کننده به مشتریان عزیز، اراده دهد. یکی از این شرکت ها، الماس رایان ایرانیان می باشد. که اگر اغراق نباشد، جزو سه شرکت برتر ارائه خدمات پس از فروش در بازار IT کشور می باشد. شرکت الماس رایان ایرانیان با ایجاد بیش از 32 مرکز خدمات پس از فروش، توانسته نظر مثبت حداکثری را کسب کند. ما نیز در پی سی کالا با بیش از دو دهه سابقه در زمینه فروش قطعات و محصولات فناوری، این شرکت را به عنوان یکی از با کیفیت ترین شرکت گارانتی در زمینه پاسخگویی و ارائه محصولات بروز و با کیفیت می شناسیم. از نکات بارز این شرکت می توان به خدمات پس از فروش حتی پس از پایان مدت اعتبار گارانتی دانست.

شرکت گارانتی الماس یکی از شرکت‌های پیشرو در ارائه خدمات گارانتی برای محصولات مختلف است. این شرکت با بیش از دو دهه سابقه درخشان، تلاش می‌کند تا با ارائه خدماتی با کیفیت برتر، نیازهای مشتریان خود را برآورده سازد. این شرکت همواره متعهد به ارائه خدماتی با کیفیت، به رعایت قوانین و مقررات جاری و بهبود روزافزون کیفیت خدمات خود بوده است.

گارانتی الماس با توجه به تلاش مداوم برای بهبود خدمات، محصولاتی با کیفیت و خدماتی بی‌نظیر ارائه می‌دهد. این شرکت با تیمی متخصص و مجرب در زمینه فنی و خدماتی، موفق به ارائه خدماتی شده است که از نظر کیفیت، قابلیت اطمینان، و مشاوره‌ای که در آنها ارائه می‌شود، بی‌نظیر باشد. گارانتی الماس رایان ایرانیان به مشتریان خود خدماتی را ارائه می‌دهد که بیشترین رضایت را به همراه دارند. این شرکت با پشتیبانی دائمی و خدمات پس از فروش عالی، در صورت نیاز به تعمیرات، خدمات اضطراری و بازدید فنی، همواره مشتریان خود در بالاترین سطح رضایت قرار میدهد.

گارانتی الماس در بین شرکت‌های گارانتی محصولات، به دلیل تلاش بی‌وقفه برای بهبود کیفیت خدمات خود، توانسته است جایگاهی برتر در این صنعت کسب کند. این شرکت با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های جدید و نوآوری‌های پیشرفته، برای ارائه خدمات بهتر، همواره در حال تلاش است. همانطور که گفته شد این شرکت همچنین با بهره‌گیری از تجهیزات و تکنولوژی‌های پیشرفته، به مشتریان خود اجازه می‌دهد تا با استفاده از سایت و پورتال خود، به صورت آنلاین و به راحتی، نسبت به وضعیت تعمیرات و محصولات خود اطلاعات کسب کنند. همچنین، با ارائه خدمات فنی و مشاوره تخصصی، به مشتریان خود در زمینه نگهداری و تعمیرات محصولاتشان، کمک می‌کند.

پی سی کالا تمامی محصولات خود را توسط برترین شرکت های گارانتی دهنده ارائه می دهد. این موضوع به مشتریان اطمینان می‌دهد که در صورت بروز مشکل در محصولات، به راحتی می‌توانند از خدمات پس از فروش فروشگاه استفاده کنند. همچنین، فروشگاه پی سی کالا به مشتریان خود امکان بازگشت محصولات خریداری شده در صورت عدم رضایت را نیز می‌دهد. یکی دیگر از مزایای فروشگاه پی سی کالا، ارائه خدمات مشاوره به مشتریان است. این فروشگاه با بهره‌گیری از تیم کارشناسی مجرب و متخصص، به مشتریان خود در زمینه نصب و راه‌اندازی محصولات، نگهداری و تعمیرات و همچنین انتخاب بهترین محصولات، کمک می‌کند.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.